Przejdź do treści

ANDRZEJKI 2012

Koniec listopada to czas zabaw ostatkowych przed nadejściem Adwentu- czasu oczekiwania na Boże Narodzenie. Oczywiście popołudnia wróżb, zabaw i odgadywania przyszłości nie mogło zabraknąć także w naszych Domach.

29 listopada odbyły się Andrzejki w Domu w Babicy, a 30 listopada w Pstrągowej Woli. W Babicy wspólną zabawę rozpoczęliśmy od prezentacji przedstawienia „Godzina Duchów” przygotowanego przez Mieszkańców naszych Domów.Ta mrożąca krew w żyłach historia zaciekawiła zarówno wszystkich Podopiecznych DPS, ale spodobała się również wszystkim pracownikom.

Po przedstawieniu nastąpiła część wróżb i zabawy. Nasze Terapeutki wróżyły z wosku, pojawiło się też losowanie sytuacji, które spotkają nas w przyszłości, oraz magiczna andrzejkowa butelka.

Wszyscy uczestniczący w zabawie, mogli także pobawić się w rytmie dynamicznej muzyki.Tradycyjnie już nie zabrakło „mandarynkowego tańca”, który Mieszkańcy bardzo polubili.

Andrzejki to także czas świętowania imienin naszych solenizantów. Uroczyście odśpiewane „Sto lat” i prezenty dla solenizantów były miłym dopełnieniem świętowania.

Kolejna zabawa andrzejkowa, na która czekamy z niecierpliwością już za rok.

 

Napisz do nas
Skip to content