Sylwester 2012

14 stycznia 2013

Sylwester to długo oczekiwane wydarzenie w naszych Domach. Koniec roku jest czasem podsumowań, ale też nadziei, że Nowy Rok przyniesie lepsze dni i będzie czasem pozytywnych zmian.

Sylwester 2012 w DPS Babica był zorganizowany z niezwykłym rozmachem, pełen zabaw i niespodzianek oraz pysznych przekąsek. Tegoroczną imprezę poprowadził terapeuta Janek przy wsparciu pielęgniarki Oli i opiekuna Mateusza wraz z zaproszonymi wolontariuszami z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Edytą i Jarkiem.

Bawiliśmy się między innymi chustą animacyjną, a także wybraliśmy się nad morze dzięki magicznym właściwościom folii animacyjnej. Ponadto na parkiecie tańczyliśmy następujące układy taneczne „Ding dong song”, „Mandaryna dance”, „Gangnam style”, „Kaczuchy”. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się oczywiście indywidualny taniec z wolontariuszką Edytą, a przebojem Sylwestra okazał się utwór „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend, który wielokrotnie był zamawiany, tańczony i śpiewany przez rozradowanych Mieszkańców. Na zakończenie zabawy strzeliły korki od szampana „Piccolo”, oraz zabłysły zimne ognie. Złożyliśmy też sobie najlepsze życzenia noworoczne.

Mamy nadzieję,że także w roku 2013 będzie jeszcze więcej podobnych tanecznych niespodzianek. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom, którzy bezinteresownie przynoszą radość i atmosferę ciepła naszym Mieszkańcom.

Prace terapii

Prace terapii 2016

Prace Mieszkańców

Galeria zdjęć domu

„Rośnie, jak na drożdżach” 2019

Sobótki na Filii 2019