Kolędowo- karnawałowe Karaoke 2013

25 stycznia 2013

Czwartek 24 stycznia 2013 roku zapowiadał się niezwykle ekscytująco. Na godzinę 11:00 terapeuci zaplanowali konkurs Karaoke, który odbył się w świetlicy naszego Domu w Babicy.

Mieszkańcy naszego Domu bardzo lubią śpiewać, a wielu z nich posiada wspaniały talent wokalny.Dlatego też licznie zgromadzili się w świetlicy DPS by śpiewać, ale też by dobrze się bawić.

Gdy wykorzystany już został repertuar kolędowy i pastorałkowy przeszliśmy do bardziej dynamicznego repertuaru karnawałowego i biesiadnego. Szczególnym powodzeniem cieszyła się piosenka „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend, którą pięknie i z wielkim zaangażowaniem wykonał pan Sebastian Brzewski.

Każdy z Mieszkańców, który odważnie wystąpił śpiewając przed publicznością otrzymał drobny upominek. Zabawa tak bardzo się rozkręciła, że od śpiewu Panowie przeszli do tańca, a wszyscy Mieszkańcy i Personel z wielką werwą towarzyszyli śpiewającym gwiazdom.

To przedpołudnie długo pozostanie w naszej pamięci, a Panowie już pytają kiedy następna taka impreza odbędzie się w naszym Domu. Na razie wiemy już, że Karaoke odbędzie się w najbliższy wtorek w naszej Filii w Pstrągowej Woli. Mamy nadzieję,że także tam przyniesie dużo radości i będzie satysfakcjonujące.

Prace terapii

Prace terapii 2016

Prace Mieszkańców

Galeria zdjęć domu

„Rośnie, jak na drożdżach” 2019

Sobótki na Filii 2019