Jubileusz 55-lecia DPS w Lubzinie

17 marca 2014

12 czerwca 2013 roku w Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie odbyły się uroczystości jubileuszowe związane z 55-leciem powstania placówki.Również delegacja naszego Domu na czele z Panią Dyrektor wybrała się aby świętować tę wspaniała uroczystość.
Obchody jubileuszu rozpoczęły się uroczystą mszą świętą koncelebrowaną w Kościele Parafialnym w Lubzinie o godzinie 12.00.Część oficjalna miała miejsce na scenie plenerowej w zabytkowym parku na terenie DPS Lubzina. Pani dyrektor Joanna Charchut przywitała przybyłych gości, wśród których byli przedstawiciele władz gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz dyrektorzy i mieszkańcy podobnych placówek pomocy społecznej z Podkarpacia oraz ze Słowacji.
Po przerwie przeznaczonej na obiad na scenie odbył się koncert jubileuszowy, w czasie którego zaprezentowały się mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie oraz goście ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Ropczycach, Domova Socialnych Sluzieb w Giraltovcach oraz Domów Pomocy Społecznej w Lubaczowie i Dębicy.
Po występach odbyła się zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin popołudniowych.
Pełni miłych wrażeń wróciliśmy późnym do naszego Domu.

Prace terapii

Prace terapii 2016

Prace Mieszkańców

Galeria zdjęć domu

„Rośnie, jak na drożdżach” 2019

Sobótki na Filii 2019