Przejdź do treści

Jubileusz 40-lecia DPS w Foluszu

26 czerwca 2013 roku na specjalne zaproszenie delegacja naszego Domu na czele z Panią Dyrektor wybrała się do Folusza- malowniczej miejscowości położonej na obrzeżu Magurskiego Parku Narodowego.
Przybyliśmy tam by razem z Personelem., Mieszkańcami i zaproszonymi gośćmi świętować 40-lecie Domu Pomocy społecznej w Foluszu.
Po przemówieniach udaliśmy się na projekcję filmu ” Czterdzieści lat Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”, który powstał dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Jaśle oraz wystawę zdjęć archiwalnych z czterdziestu lat ” życia Domu”. Otrzymaliśmy też pamiątkowe upominki wykonane w ramach terapii zajęciowej.
Spotkanie jubileuszowe było okazją do zaprezentowania zebranym dorobku artystycznego uczniów z zaprzyjaźnionej z Domem Szkoły Podstawowej z Dobryni, którzy wystąpili z programem „Na majówkę na wędrówkę” oraz Zespołu Folklorystycznego „Kaśka” z Dębowca prowadzonego przez Panią Agatę Pucykowicz. Program swój zaprezentował również działający w Domu kabaret „Oriento” i zespół „Foluszoki”. Zabawa integracyjna trwała przy dźwiękach muzyki ” na żywo” do godzin wieczornych. Pełni pozytywnych wspomnień wracaliśmy do Babicy i Pstrągowej Woli.

Napisz do nas
Skip to content