Przejdź do treści

Trzydniowe Ostatki w naszym Domu

W tym roku zorganizowaliśmy aż trzy dni imprez karnawałowych. W pierwszym dniu „Ostatków” panowie bardzo chętnie wzięli udział w terapii kulinarnej, w czasie której wyrabiali ciasto, ubijali pianę, wycinali foremkami rożne kształty i ozdabiali ciastka. Było bardzo dużo pracy przy pieczeniu ogromnej ilości ciastek, dlatego wszyscy Mieszkańcy i Pracownicy mieli możliwość skosztować wypieków, dopiero w drugim dniu „Ostatków”.

Rozpoczął się on turniejem „Milionerzy”, który spodobał się wszystkim, a zwycięzcy dumnie pozowali do zdjęć z dyplomami i nagrodami. niektóre pytania sprawiły trudność uczestnikom, ale i tak prosili, aby zorganizować jeszcze taki turniej, w którym będą mogli wykazać się swoją wiedzą.

Następnie odśpiewaliśmy „100 lat” solenizantom, którzy swoje imieniny obchodzą w miesiącach: styczniu, lutym i marcu., równocześnie rozdając prezenty i składając najlepsze życzenia.

W czasie trzeciego dnia „ostatków” Panowie mieli możliwość zaprezentować swoje talenty wokalne, śpiewając różne piosenki, a także częstować się ciastkami i napojami.

Wszyscy byli zmęczeni, ale w radosnych nastrojach po tych trzech dniach „ostatków”, które obfitowały w wiele różnych wydarzeń.

Napisz do nas
Skip to content