Przejdź do treści

Wigilia 2014

  Wigilia to najpiękniejszy dzień w roku, pełen ciepła, życzliwości, miłości i pokoju. Pracownicy starają się, aby Mieszkańcy, tak bardzo oddaleni od swoich domów, mieli możliwość spędzania tego dnia w rodzinnej atmosferze.
  W tym roku w uroczystej wieczerzy wigilijnej wzięli udział: Ks. Proboszcz Parafii w Babicy – Krzysztof Nogaj, Starosta Powiatu Strzyżowskiego – Robert Godek, oraz Sekretarz Powiatu Strzyżowskiego – Jacek Boho. Tym razem po raz pierwszy swoją obecnością zaszczycił Mieszkańców Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Marcin Gąsior. Na początku Ks. Krzysztof odmówił modlitwę, Pan A. Świątek przeczytał Ewangelię, natomiast pozostali goście, oraz pani Dyrektor złożyli wszystkim najlepsze świąteczne życzenia.
  Panowie: A. Sęk i A. Bystryk w imieniu wszystkich Mieszkańców podziękowali personelowi za cały rok pełnej poświęcenia pracy. Po oficjalnych przemówieniach wszyscy przełamali się opłatkiem i zasiedli do wspólnej wieczerzy złożonej z takich oto potraw: barszcz z grzybami, kapusty, pierogów z kapustą i grzybami, pierogów ruskich, grochu, gołąbków z sosem grzybowym, ryby z ziemniakami, makowca oraz kompotu. Po zakończonej wieczerzy wszyscy zaśpiewali piękne kolędy przy akompaniamencie gitary.
  Wigilia przebiegała w pełnej ciepła i życzliwości atmosferze. Mieszkańcy cieszyli się, ponieważ mieli możliwość spędzić ten piękny dzień przy wspólnym stole.

  Napisz do nas
  Skip to content