Jesteśmy ogromnie wdzięczni Aktorom z Agencji Artystycznej „Galana” z Nowej Huty, którzy zabrali nas dzisiaj na „Imieniny u Cioci Balbiny”.
Pani Lucynka i Pan Leszek, w ciekawy i humorystyczny sposób, opowiadali różne anegdotki, przeplatając je znanymi i bardzo lubianymi piosenkami.
Udział w tej wyjątkowej „biesiadzie” sprawił nam wszystkim dużo radości, porywając do tańca I wspólnego śpiewu.





