Wigilia 2014

26 stycznia 2015

Wigilia to najpiękniejszy dzień w roku, pełen ciepła, życzliwości, miłości i pokoju. Pracownicy starają się, aby Mieszkańcy, tak bardzo oddaleni od swoich domów, mieli możliwość spędzania tego dnia w rodzinnej atmosferze.
W tym roku w uroczystej wieczerzy wigilijnej wzięli udział: Ks. Proboszcz Parafii w Babicy – Krzysztof Nogaj, Starosta Powiatu Strzyżowskiego – Robert Godek, oraz Sekretarz Powiatu Strzyżowskiego – Jacek Boho. Tym razem po raz pierwszy swoją obecnością zaszczycił Mieszkańców Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Marcin Gąsior. Na początku Ks. Krzysztof odmówił modlitwę, Pan A. Świątek przeczytał Ewangelię, natomiast pozostali goście, oraz pani Dyrektor złożyli wszystkim najlepsze świąteczne życzenia.
Panowie: A. Sęk i A. Bystryk w imieniu wszystkich Mieszkańców podziękowali personelowi za cały rok pełnej poświęcenia pracy. Po oficjalnych przemówieniach wszyscy przełamali się opłatkiem i zasiedli do wspólnej wieczerzy złożonej z takich oto potraw: barszcz z grzybami, kapusty, pierogów z kapustą i grzybami, pierogów ruskich, grochu, gołąbków z sosem grzybowym, ryby z ziemniakami, makowca oraz kompotu. Po zakończonej wieczerzy wszyscy zaśpiewali piękne kolędy przy akompaniamencie gitary.
Wigilia przebiegała w pełnej ciepła i życzliwości atmosferze. Mieszkańcy cieszyli się, ponieważ mieli możliwość spędzić ten piękny dzień przy wspólnym stole.

Prace terapii

Prace terapii 2020

Prace terapii 2016

Galeria zdjęć domu

XXIX Światowy Dzień Chorego

Ciasteczka