Zabawa ostatkowa

9 marca 2017

W tym roku w Tłusty Czwartek obfitował nie tylko w bogato zastawiony „szwedzki stół”, ale także w różnego zabawy integracyjno-taneczno-muzyczne.

Na początku Pani Dyrektor powitała gości ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzyżowie i zaprosiła ich do oglądnięcia skeczu pt. „Baba Jaga u dentysty”, zaprezentowanego przez członków grupy teatralno-wokalnej „Ryzykanci”, działającej przy naszym Domu.

Zaproszeni goście chętnie wzięli udział w konkursie „Jaka to melodia?”, sprawdzającego wiedzę muzyczną i talent wokalny. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz pamiątkowe statuetki „Złote nutki”.

Po konkursie każdy mógł zjeść wszystko, w co obfitował „szwedzki stół”. Nie zabrakło tam ciastek, owoców i pączków, będących symbolem Tłustego Czwartku.

Dalszy ciąg zabawy umożliwił wszystkim pozbycia się nadmiaru kalorii, podczas zabawy tanecznej i różnych zabaw integracyjnych. Zaproszonym gościom najbardziej spodobała się zabawa pt. „Zaśpiewaj piosenkę”, która wywołała uśmiech na wszystkich zebranych.

Większość uczestników żałowała, iż impreza tak szybko dobiegła końca.

Prace terapii

Prace terapii 2016

Prace Mieszkańców

Galeria zdjęć domu

„Rośnie, jak na drożdżach” 2019

Sobótki na Filii 2019