Przejdź do treści

Grill w ŚDS w Nowej Wsi

  Czwartek 19 lipca środek wakacji 2012, a my patrzymy w niebo i mamy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać. Dzisiejszy dzień jest szczególny gdyż wybieramy się na grilla i imprezę integracyjną na zaproszenie zaprzyjaźnionego z naszym Domem Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowej Wsi.
  Zaopatrzeni w ciasto upieczone przez nasze wspaniałe Panie Kucharki udaliśmy się z Panem Opiekunem i Terapeutą po Panie i Panów z Filii z Pstrągowej Woli, a następnie już prosto do Nowej Wsi. Wkrótce dołączyły do nas Pani Dyrektor i Pani Kierowniczka. W ŚDS zostaliśmy bardzo miło powitani po czym zaczęła się grillowa uczta. Stoły prawie uginały się pod pysznymi smakołykami: kiełbaskami, kaszanką, sałatkami, sosami i słodkościami. Nasi Mieszkańcy byli bardzo zadowoleni z takiego przyjemnego powitania.
  Następnie przyszedł czas na śpiewy przy akompaniamencie akordeonu i tańce. Wkrótce po nich przeszliśmy do wewnątrz budynku gdzie odbyły się emocjonujące konkursy. W konkursie „Jaka to melodia?” Pan Tadeusz Stopa z naszego DPS w Babicy zajął pierwsze miejsce. Natomiast w konkursie gdzie liczyła się sprawność manualna- było to zwijanie włóczki na deseczkę klasę pokazała nasza Pani Dyrektor wyprzedzając innych pracowników.
  Wszyscy świetnie się bawili także przy muzyce i różnorodnych tańcach. Ze smutkiem w sercu musieliśmy jednak wracać do naszych domów pełni wrażeń i wspaniałych wspomnień.

  Napisz do nas
  Skip to content