Przejdź do treści

Konkurs „Szansa na sukces”

  Mieszkańcy naszego Domu bardzo lubią słuchać muzyki, a także śpiewać. Dużą popularnością cieszą się wszelakiego rodzaju konkursy muzyczne, dlatego też postanowiliśmy zorganizować Konkurs o nazwie „Szansa na sukces”.

  Uczestnicy z pełnym poświęceniem od jakiegoś czasu przygotowywali swój repertuar, aby jak najlepiej zaprezentować się podczas konkursu, ocenianego przez czteroosobowe jury.

  Każdy z uczestników musiał przełamać tremę, nie tylko przed publicznym występem, ale także przed wyjściem na scenę i zaśpiewaniem do mikrofonu.

  Wszyscy bardzo się starali, aby wypaść jak najlepiej i z całą pewnością udało Im się to, o czym świadczyły gromkie brawa i burzliwe obrady jury.

  Każdy z uczestników na pamiątkę otrzymał rysunek wykonany przez swojego bardzo utalentowanego kolegę, który również brał udział w konkursie.

  Ponadto wszyscy zostali obdarowani upominkami a Panowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca oraz szczególne wyróżnieni, dodatkowo otrzymali nagrody.

  Konkurs „Szansa na sukces” wszystkim bardzo się spodobał, dlatego nie będzie ostatnim tego typu koncertem, podczas którego każdy będzie miał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności wokalnych.

  Napisz do nas
  Skip to content