Wycieczka do Rzeszowa 2013

24 marca 2014

Koniec sierpnia to nieuchronny kres wakacji, beztroskiego lata, ale także w tym czasie dokładnie w czwartek 29 sierpnia 2013 roku dzięki naszym Terapeutom mogliśmy wybrać się na pasjonującą wycieczkę do Rzeszowa.
W grupie aż 42 osób najpierw zgłębialiśmy tajniki pracy Strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Sympatyczni Panowie z Straży opowiadali ciekawe sytuacje z zakresu niełatwej pracy Strażaka, a także pokazali nam zaawansowany sprzęt używany podczas gaszenia pożarów, niezwykle pomocny też przy usuwaniu katastrof czy wypadków samochodowych.
Najbardziej zadowolony z tej prezentacji był Pan Andrzej- nasz etatowy domowy strażak:). Następnie udaliśmy się na pyszne lody, które skonsumowaliśmy w nowym, pięknym rzeszowskim obiekcie- Ogrodach Bernardyńskich.
Kolejnym punktem naszej podróży był Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Tam dzięki uprzejmości Pracowników Portu i Straży Granicznej przeszliśmy profesjonalną odprawę pasażerską, następnie udaliśmy się na płytę lotniska by podziwiać pokaz gaszenia pożaru przez lotniskową Straż Pożarną. Kulminacją atrakcji było oglądanie z tarasu widokowego startującego samolotu.
Pełni wspaniałych wrażeń, niezwykle zmęczeni, ale i zadowoleni wróciliśmy do Babicy i Pstrągowej Woli.

Prace terapii

Prace terapii 2016

Prace Mieszkańców

Galeria zdjęć domu

„Rośnie, jak na drożdżach” 2019

Sobótki na Filii 2019